Mūsu kompetence

Uzņēmumu grupa Rolands Moisejs ir tirgus līderis metālapstrādes un plastmasas iekārtu tirdzniecībā Baltijas valstīs.

Pirmais grupas uzņēmums SIA Rolands Moisejs dibināts 1994. gadā Rīgā. Turpinot attīstību 1998. gadā Viļņā tiek dibināts UAB Rolands Moisejs. Nākamais būtiskais solis darbības paplašināšanā ir OU Rolands Moisejs atvēršana Tallinā 1999. gadā.

Uzkrājot vērtīgu pieredzi jaunu un lietotu metālapstrādes iekārtu tirdzniecībā, kompānija kļūst par savas nozares līderi Baltijas valstīs.

Kompānija piedāvā plašu klāstu ar metālapstrādes iekārtām: mehāniskai apstrādei, lokšņu apstrādei, stieples apstrādei, elektroerozijas un lāzera darba galdus. Tāpat tiek piedāvātas iekārtas plastmasas detaļu izgatavošanai – spiedliešanas iekārtas un perifērija: materiāla smalcinātāji, dozētāji, žāvētāji

Mūsu kompetence balstīta zināšanās, ko esam guvuši daudzu gadu pieredzes rezultātā. Kompetence, kas nostiprināta atbildīgi izturoties pret procesiem tirgū un klientu vajadzībām. Kompetence, kas tiek nepārtraukti attīstīta, smeļoties zināšanas tehnoloģiju un inovāciju pasaulē.

Uzņēmuma stratēģija ir būt ne vien tirgus līderim, bet kompetentam padomdevējam. Šis princips tiek ievērots un uzņēmums nepārtraukti attīstās, sekojot līdz aktualitātēm nozarē.
Patreiz uzņēmums sper būtiskus soļus jauna produkta ieviešanā Baltijas tirgū!

Nav noslēpums, ka tehnoloģiju pasaulē sācies pārmaiņu process un lielu nozīmi iegūst aditīvā ražošana. Uzņēmums uzņemas tirgus līdera pienākumus, veic šo jauno tehnoloģiju izzināšanu un ieviešanu tirgū, lai spētu saviem klientiem piedāvāt inovatīvus risinājumus un būt atbalsts šo risinājumu ieviešanas procesā.

Uzņēmuma Rolands Moisejs galvenais darbības princips – individuālā pieeja katram mūsu klientam, tādā veidā realizējot abpusēji izdevīgu sadarbību. Mūsu galvenais uzdevums sniegt padomu iekārtu iegādes procesā un nodrošināt to pilnvērtīgu darbību pēc iegādes.

Mēs uzskatām, ka atbilstoša iekārta ir Jūsu ceļš uz panākumiem, kvalitatīvs tehniskais atbalsts – panākumu garantija!